مواردی مهم در انتخاب مدل موی عروس

راز داشتن لبخندی زیبا در روز عروسی
۱۳۹۷-۰۴-۲۱
تشخیص سرب در رژلب با طلا
۱۳۹۷-۰۴-۲۱

مواردی مهم در انتخاب مدل موی عروس

برای جشن عروسی تان سعی نکنید از مدل های عجیب و خیلی متفاوت با چهره همیشگی تان استفاده کنید فقط کافی است مدل موی عروسی به چهره تان بیاید. با ما همراه باشید.

مدل موی عروس

انتخاب مدل موی عروس خیلی سخت است. هر کس یک مدل مو را به شما پیشنهاد می کند و خودتان هم مدام نظرتان عوض می شود. مدل مویی را انتخاب کنید که هم به شما بیاید هم طبق مد روز باشد و هم آرایشگرتان از پس انجامش بر بیاید و از همه مهم تر، با آن راحت باشید.به هر مدلی که می بینید دل نبندید. شاید فرم صورت و بدن و لباس شما با مدلی که توی عکس هست فرق داشته باشد. با خودتان رو راست باشید و توجه کنید که آیا این مدل موی عروس به شما می آید یا نه.در انتخاب مدل مویتان برای جشن عروسی به نکات زیر توجه کنید و آنها را با آرایشگرتان در میان بگذارید.

توجه به آب و هوا
به میزان تحرک تان و آب و هوا هم باید توجه کنید. اگر می دانید گرمتان می شود مدلی انتخاب نکنید که کلافه تان کند. خلاقیت داشته باشید. فقط به مدل های رایج که روی سر هر عروسی دیده می شود اکتفا نکنید. با آرایشگرتان مشورت کنید. با کمی تغییردر یک مدل یا تفکیک کردن دو مدل موی عروس با هم می توانید مدل موی خاص خودتان را داشته باشید. اگر لباستان طرح شلوغی دارد مدل موی ساده تری انتخاب کنید.

تغییر زیاد ممنوع
اگر قرار است روی موهایتان را بپوشانید از مدل های جمع محکم استفاده کنید. موهایتان را باز نگذارید چون با پوشاندن رویش هم پف موهایتان می خوابد، هم وز می شود هم حالت شان را از دست می دهند. به فکر این نباشید که تغییر زیاد و ناگهانی در موهایتان ایجاد کنید. مثلا رنگ موهایتان را یکباره متضاد رنگ همیشگی اش نکنید. در کل برای جلب توجه، افراطی عمل نکنید. شما عروس هستید و ناخودآگاه مرکز توجه همه.

تغییر مو خیلی زودتر از روز عروسی
اگر تاج یا تور دارید، مدل تاج و تورتان باید با جواهرات و لباستان همخوانی داشته باشد. هر تغییری که می خواهید در مویتان بدهید مثل کوتاهی، رنگ، مش، دکلره و اکستنشن، باید از قبل به فکر باشید. کوتاهی و رنگ را حداقل دو هفته قبل و اکستنشن و دکلره را باید حداقل یک ماه قبل انجام بدهید. از چند هفته قبل به طور منظم از حالت دهنده ها و ویتامینه های خوب استفاده کنید و موها را آماده کنید. موهایتان را روز قبل از عروسی بشویید، نه صبح روز عروسی، موهای تازه شسته شده خوب مدل نمی گیرند و تارهای کوتاه تر در هوا معلق می شوند.