راز داشتن لبخندی زیبا در روز عروسی

مواردی مهم در انتخاب مدل موی عروس
۱۳۹۷-۰۴-۲۱

راز داشتن لبخندی زیبا در روز عروسی

از ۶ ماه قبل از روز عروسی باید شروع کنید و ماه به ماه و روز به روز کارهایی را انجام دهید تا لب هایتان برای داشتن لبخندی زیبا در جشن عروسی آماده شود.

داشتن لبخندی زیبا و جذاب در روز عروسی یکی از آرزوهای هر عروس خانمی است که قرار است ظرف چندماه آینده به خانه بخت برود. از انتخاب زاویه مناسب تا داشتن دندان‌هایی به سفیدی صدف و لب‌هایی به نرمی برگ گل، همه و همه از جمله رازهایی است که کیفیت لبخند شما را در این روز عروسی تا تضمین می‌کند. برای اینکه به چنین لبخندی دست پیدا کنید با ما همراه باشید.

سه تا شش ماه قبل از روز عروسی

از مصرف نوشیدنی‌ ها و خوراکی‌ های رنگی پرهیز کنید. نوشیدنی‌ هایی مانند چای پررنگ، قهوه، سودا، نوشابه، آب میوه‌ های تیره همگی دارای رنگدانه‌ هایی هستند که در اثر مصرف طولانی و مداوم رنگ دندان‌های شما را تغییر داده و آن ها را کدر می‌کنند. بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که هر ماده خوراکی که باعث تغییر رنگ یک تکه پنبه سفید شود دندان‌های شما را نیز رنگی خواهد کرد.

یک تا سه ماه قبل از روز عروسی

اگر وقت چندانی ندارید، رفتن نزد دندان‌ پزشک و سفید کردن دندان ها انتخاب بهتری است در غیر این صورت می‌توانید با استفاده از عنوان محصولات خانگی همچون کرم، چسب و محلول سفیدکننده این کار را در منزل انجام دهید.

یک هفته قبل از روز عروسی

بهترین زاویه لبخندتان را پیدا کنید. عدم تقارن در چهره و لبخند خیلی از ما وجود دارد یا شاید هم تا به حال توجهی به این تقارن نکرده‌ایم. پس بهتر است یک هفته قبل از رسیدن شب عروسی به چندتا عکس اخیرتان نگاه کنید و ببینید که در کدام یک از این عکس‌ها لبخند زیباتری داشته اید. سپس جلوی آینه بایستید و سرتان را به زوایای مختلف بچرخانید و لبخند بزنید تا بهترین زاویه لبخندتان را پیدا کنید.

یک روز قبل از روز عروسی

لب هایتان را آبرسانی کنید. لبهای پوسته پوسته شده به هیچ وجه منظره خوشایندی ندارند بنابراین فراموش نکنید که شب قبل از روز عروسی با استفاده از یک مسواک (ترجیحا برقی) پوستهای خشک و مرده لبتان را از بین ببرید. سپس یک کرم یا لوسیون مرطوب کننده روی لبهایتان بمالید و بعد به رختخواب بروید.

روز عروسی

روز عروسی با مشورت آرایشگر رژلبی را انتخاب کنید که دندان‌ هایتان را سفیدتر از همیشه نشان دهد. رنگ‌های پرتقالی، هلویی، قهوه ای، و مرجانی معمولا سایه زردی روی دندان‌ ها ایجاد می‌کنند که چندان زیبا نیست. درحالی که رژ لب های قرمز و صورتی لبخند شما را درخشان می‌ کنند.

رژلب مات معمولا نور بیشتری را به خود جذب می‌ کند و باعث می‌شود که دندان‌ها تیره تر به نظر برسند. در عوض رژ لب مخملی نور را به خوبی منعکس کرده و زیبایی لبخندتان را دوچندان می‌کند.

قبل از عکس گرفتن با یک دستمال مرطوب لب ها را خیس کنید و زبانتان را روی دندان‌ ها بکشید. خواهید دید که همین عمل ساده درخشش لب ها و دندان‌ های شما را در عکس بیشتر خواهد کرد.